РФ скорочує список заборонених товарів з ЄС та США

П'ятниця, 15 серпня 2014, 08:38

Комісія з моніторингу готує ряд винятків зі списку товарів, які підпали під санкції.

Про це повідомив віце-прем'єр РФ Аркадій Дворкович на нараді щодо забезпечення збалансованості товарних ринків і недопущення прискорення зростання цін на продовольчу і сільськогосподарську продукцію, повідомляє ІТАР-ТАСС.

"До завтрашнього дня будуть підготовлені пропозиції щодо поправок до переліку заборонених для ввезення видів продукції - це чутливі позиції для деяких верств населення, товари для людей, які страждають діабетичними захворюваннями", - сказав він.

У списку продуктів, на які не поширюватиметься заборона, "точно будуть безлактозное молоко, товари для діабетиків, алергіків та частина біодобавок", сказав Дворкович.

Він також припустив, що з-під заборони частково буде виведено спортивне харчування.

Крім того, за словами віце-прем'єра, до винятків можуть віднести товари, необхідні для забезпечення конкурентоспроможності вітчизняної промисловості, наприклад насіння.

ЄвроПравда повідомляла, що Федеральна антимонопольна служба (ФАС) Росії припускає зміну списку продукції, забороненої для імпорту з країн ЄС та США, за підсумками моніторингу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.