Країни ЄС продовжать надавати Україні фінансову допомогу - Чалий

Середа, 20 серпня 2014, 08:47

Країни Європейського Союзу мають намір продовжувати надавати Україні матеріально-фінансову допомогу, повідомив заступник глави адміністрації президента Валерій Чалий.

"Сьогодні з президентом Європейської комісії йшлося про додаткової фінансової допомоги від Європейського союзу. Зараз ми ще не говоримо про цифри, але ми говоримо, що це може бути третя хвиля фінансової допомоги для України", - сказав він на брифінгу у вівторок.

Крім того, за словами В.Чалого, питання допомоги Україні будуть обговорюватися в ході візиту в Київ канцлера Німеччини Ангели Меркель.

"Ми очікуємо в суботу візит канцлера Німеччини Ангели Меркель, в ході якого, очевидно, будуть розглядатися питання сходу України і фінансової допомоги з боку Німеччини", - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.