Швеція виділила майже 4 млн євро гуманітарної допомоги Україні

П'ятниця, 22 серпня 2014, 10:53

Швеція вирішила надати 35 млн шведських крон (майже 4 млн євро) гуманітарної допомоги Україні.

Про це повідомляє міністерство закордонних справ Швеції.

"Уряд вирішив сьогодні забезпечити 35 млн крон для гуманітарної допомоги Україні. Вони підуть на продукти харчування, медикаменти, ковдри та інше", - йдеться у повідомленні відомства

"Принаймні 200 000 осіб у Луганську залишаються без води, електрики та мобільного зв’язку. Продовольство, медикаменти і паливо в дефіциті. Гуманітарна ситуація ускладниться ще більше, якщо конфлікт триватиме і стане холодніше. Як один з основних гуманітарних донорів Швеція несе відповідальність за допомогу народу України", - каже міністр з питань міжнародного співробітництва з метою розвитку Хіллеві Енгстрьом.

Підтримка в першу чергу буде спрямована в ООН та Червоний Хрест і є відповіддю на заклик про допомогу від української влади та ООН. Уряд України також потребує допомоги, щоб краще оснастити його органи та установи на випадок поглиблення кризи.

"Йде війна на сході Україні, і ми не можемо чинити так, ніби нічого не сталося", - відзначила Енгстрьом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.