Ми станемо або "Європою казаків", або демократами - Коморовський

Субота, 30 серпня 2014, 15:21

Сьогодні мова йде про майбутнє Європи - або вона перетвориться в "Європу казаків", або ж буде демократичним об'єднанням.

Про це заявив президент Польщі Броніслав Коморовський в інтерв'ю німецькому радіо, пише Deutsche Welle.

У зв'язку з військовим вторгненням Росії в Україну президент Польщі Броніслав Коморовський застеріг Захід від проведення "політики умиротворення" по відношенню до Москви.

"Спочатку зажадали Крим, тепер мова йде вже про інші регіони України. І всіх цікавить, чим це закінчиться", - сказав він.

Політика поступок ні до чого не призведе. Не можна повторювати помилки 1930-х років, коли Європі не вистачило мужності чинити опір "ревізіоністській політиці і застосуванню сили" з боку Німеччини, вважає Коморовський.

"Росія здійснила військове вторгнення в Україну", - підкреслює президент Польщі.

 І тепер, за його словами, Захід повинен вирішити, як зупинити зазіхання Москви на формування нових сфер свого впливу і "відтворення російської імперії".

Коморовський наполягає на санкціях проти Росії, та на зміцненні східних рубежів НАТО. Російській агресивній політиці слід протиставляти силу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.