Росія хоче заборонити американський віскі "Бурбон" – Росспоживнагляд

Понеділок, 4 серпня 2014, 09:21

Федеральна служба по нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини повідомила, що в американському віскі "Бурбон" виявлені ознаки порушення вимог законодавства у сфері санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та законодавства у сфері захисту прав споживачів РФ.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Росспоживнагляду.

Зокрема зазначається, що "віскі КЕНТУКІ СТРЕЙТ БУРБОН "КЕНТУКІ ДЖЕНТЕЛЬМЕН" виробництва "Barton 1792 Distillery" (США) не проходив державної реєстрації на відповідність вимогам технічних регламентів Митного союзу, при цьому на його етикетці вказано єдиний знак обігу продукції на ринку держав-членів МС".

Росспоживнагляд також застерігає, що "у зазначеному спиртному напої виявлені фталати, які здатні викликати функціональні, а в подальшому і органічні зміни в центральній і периферийній нервовій системі, ендокринній системі, а також онкологічні захворювання і проблеми з безпліддям у чоловіків і жінок".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.