ЄС занепокоєний ситуацією в Нагірному Карабасі

Понеділок, 4 серпня 2014, 16:45

Євросоюз висловлює занепокоєння ситуацією в зоні нагірно-карабаського конфлікту і закликає конфліктуючі сторони до дотримання режиму припинення вогню, повідомляє сайт GlobalPost.

Верховний представник ЄС із зовнішньої політики і безпеки Кетрін Ештон закликала Вірменію і Азербайджан утримуватися від застосування сили.

Євросоюз заявляє про готовність сприяти мирному врегулюванню конфлікту і підтримку групи ОБСЄ. На думку представників ЄС, для вирішення ситуації необхідні переговори на високому рівні.

Раніше повідомлялося, що 8 або 9 серпня в Сочі відбудеться зустріч президентів Вірменії Сержа Саргсяна і Азербайджану Ільхама Алієва для проведення переговорів щодо нагірно-карабаського врегулювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.