Moody's знизило прогноз банківського сектора Великобританії до "негативного"

Вівторок, 5 серпня 2014, 16:23

Міжнародне рейтингове агентство Moody's у вівторок знизило прогноз банківського сектора Великобританії зі "стабільного" до "негативного".

Про це передає Інтерфакс.

Це зумовлено тим, що найбільшим банкам країни загрожують багатомільярдні судові позови і штрафи, які можуть істотно погіршити їхню рентабельність.

Нові правила, прийняті у Великобританії після світової фінансової кризи, передбачають суворе відокремлення власне банківських операцій від ризикованого інвестиційного банкінгу до 2019 року.

На думку Moody's, це знижує ймовірність отримання банками держпідтримки в разі майбутніх криз.

Moody's очікує змін у бізнес-моделях, організаційній структурі та структурі фондування британських банків та істотних витрат, пов'язаних з такими змінами в наступні кілька років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?