Прем'єр-міністр Чехії виступає проти санкцій щодо РФ

Неділя, 14 вересня 2014, 08:12

Прем'єр-міністр Чехії Богуслав Соботка заявив, що не схвалює останні санкції, введені Європейським союзом проти Росії.

Як повідомляє видання Novinky, таку заяву чеський прем'єр зробив в суботу, виступаючи на засіданні центрального виконкому правлячої в Чехії Соціал-демократичної партії.

"Звичайно, санкції погіршать економічну ситуацію в Росії, але не вплинуть на політику Москви щодо України", - розповів Богуслав Соботка.

Він також прокоментував критику з боку чеської опозиції, яка лунає на адресу уряду через те, що Чехія надто "обережна" щодо тиску на Росію. "Але ж нагромадження санкцій не є вирішенням (української кризи). Рішення (треба знайти) шляхом політичного діалогу (з Росією)", - пояснив Соботка.

Нагадаємо, що Чехію, поряд зі Словаччиною, Угорщиною та Кіпром, називали противником введення нового пакета санкцій проти Росії. Однак згодом, під тиском інших членів ЄС, Прага погодилася проголосувати за нові обмеження.

За правилами ЄС, для ухвалення нових санкцій має бути підтримка всіх без винятку країн-членів ЄС, санкційне решення може заблокувати будь-який європейський уряд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.