Майбутній єврокомісар з енергетики продає акції нафтових компаній

Вівторок, 16 вересня 2014, 13:58

Майбутній єврокомісар з питань енергетики Мігель Аріас Каньєте віддав розпорядження продати його акції у нафтових компаніях.

Про це пише El Mundo з посиланням на джерела у Європейській народній партії.

"Хоча формально угода про продаж акцій ще не була укладена, проте Мігель Аріас Каньєте прийняв рішення погодитися на пропозицію президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера обійняти посаду єврокомісара з питань зміни клімату та енергетики", - повідомили джерела.

Каньєте прийняв це рішення через 6 днів після того, як його було призначено на посаду єврокомісара.

Раніше "Європейська правда" писала, що депутати Європарламенту звернулися до Каньєте з проханням продати акції у нафтовій компанії, якими він володіє, до затвердження його кандидатури на посаду єврокомісара.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?