У Литві могили радянських солдатів пофарбували у кольори українського прапора

Вівторок, 16 вересня 2014, 14:19

На кладовищі радянських солдатів в Акмянском районі Литви пам'ятники заляпали аерозольною фарбою кольорів українського прапора.

Про це повідомляє Delfi.lt з посиланням на місцеву поліцію.

Інформацію підтверджує низка литовських ЗМІ, зокрема газета Klaipeda.

Згідно з повідомленням, близько 10.00 у вівторок було помічено, що пам'ятник на кладовищі на вулиці Капу в місті Акмяне забруднений фарбою синього і жовтого кольорів.

Подібний інцидент був зафіксований в Акмянському районі, в селі Кропяй, у неділю.

Голова комісаріату поліції Акмянского району Егідіюс Мейжис у вівторок повідомив, що підозрювані поки не встановлені. Не виключено, що обидва злочини вчинили ті самі особи.

"Місця подій знаходяться в 15 кілометрах один від одного, тому можливо, що це ті самі особи. У нас поки немає підозрюваних, ведеться розслідування", - сказав Мейжис.

"Перше повідомлення ми отримали з села, там помітили, що сталося, в неділю. А точного дня інциденту в Акмяне ми не знаємо, адже цвинтар знаходиться у віддаленому районі міста. Ймовірно, що це могли зробити в один день", - сказав поліцейський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.