До України прибули перші 6 тонн гуманітарного вантажу з Литви

Вівторок, 2 вересня 2014, 16:49

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" (Київська обл.) прийняв спеціальний рейс ВПС Литви з Вільнюса з гуманітарним вантажем на борту, повідомляє Міністерство інфраструктури України.

"О 8.50 літак C-27 здійснив посадку в аеропорту "Бориспіль". На борту перебувало 6 тонн вантажу з наборами сухих пайків і спеціальним медичним приладдям (хірургічні халати, набори медичних шин, набори медикаментів і медичного обладнання, ларингоскопы, марлеві пов'язки та абсорбуючі речовини, медичні інструменти тощо). Це перша частина вантажу, яку з власної ініціативи зібрали литовці", - йдеться в повідомленні прес-служби Мінінфраструктури України, оприлюдненому у вівторок вдень.

У відповідності з міжнародними нормами служби аеропорту оперативно забезпечили розвантаження вантажів для подальшого перевезення в зону АТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.