Країни Балтії об'єднаються проти зовнішніх загроз

Середа, 17 вересня 2014, 10:33

Країни Балтії домовилися про створення спільного комітету, який координуватиме питання, пов'язані з внутрішньою безпекою і громадським порядком.

Відповідну угоду 16 вересня в Ризі підписав з міністром внутрішніх справ Латвії Ріхардом Козловскісом глава внутрішньополітичного відомства Литви Дайліс Алфонсас Баракаускас, пише Delfi.lt.

17 вересня він планує підписати угоду і в Талліні з главою МВС Естонії Ханно Певкуром.

"Ми підписали (угоду) в Латвії. Це співпраця трьох країн у сфері суспільної та внутрішньої безпеки, щоб об'єднати наявний у всіх трьох держав потенціал, якщо в якій-небудь країні трапиться якась біда", - сказав Баракаускас.

За словами міністра, спільний комітет експертів "буде реагувати на всі загрози, не тільки з Росії".

"Планується, що протягом двох тижнів кожна країна повинна буде назвати представників, яких вона делегує в координаційний комітет, і що експерти будуть зустрічатися по черзі в трьох державах Балтії", - сказав він.

Підписання угод пов'язано із зростанням в балтійських країнах стурбованості щодо можливих провокацій з боку Росії, пише видання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.