S&P несподівано покращив рейтинг України

П'ятниця, 10 жовтня 2014, 22:21

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's (S&P) підвищило рейтинг України за національною шкалою з "​​uaBB +" до "​​uaBBB-".

Такі дані містяться в прес-релізі агентства, розповсюдженого 10 жовтня.

Це досить несподіваний перегляд, зважаючи на постійні зниження рейтингів України. Більш того, після перегляду рейтинг України в національній валюті перестав бути спекулятивним, і вже відноситься до інвестиційного із середнім рівнем надійності.

Згідно повідомленню, підвищення рейтингу пов'язане виключно зі зміною критеріїв, за якими агентство оцінює рейтинги за національною шкалою, а не із покращенням ситуації в країні.

В свою чергу суверенний рейтинг України зараз знаходиться на переддефолтному рівні "ССС". Таке зниження було зроблено агентством ще у лютому, а у липні було лише покращено прогноз до "стабільного".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.