До Маріуполя повернулося генконсульство Греції

Понеділок, 13 жовтня 2014, 14:11

Генеральне консульство Греції повернулося до свого приміщення у Маріуполі.

Про це йдеться у повідомленні міністерства закордонних справ Греції.

"За рішенням заступника прем'єр-міністра і міністра закордонних справ Евангелоса Венізелоса, за рекомендацією посла Греції в Києві, грецьке консульство в Маріуполі повернулося у своє приміщення сьогодні, в понеділок, 13 жовтня 2014 року", - зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Греція ухвалила рішення про тимчасове перенесення  офісу генерального консульства у Маріуполі в місто Дніпропетровськ.

Про евакуацію консульства було оголошено 28 серпня. Грецький МЗС тоді наголошував, що рішення ухвалено з безпекових мотивів.

Цьому передувало вторгнення російських військ в південну частину Донецької області, після чого виникла загроза штурму Маріуполя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль на нові неприйнятні кроки...

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.