ЄС підтримає риболовів, що постраждали від російського ембарго

Вівторок, 14 жовтня 2014, 15:59

Рада ЄС з сільського господарства та рибальства схвалила пропозицію Єврокомісії про надання допомоги риболовам ЄС, що постраждали від російського ембарго на продовольство.

Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на представника Єврокомісії з питань рибальства Марію Даманакі.

"Голова ЄС та члени Ради ЄС були одностайні у тому, що наші рибалки дійсно можуть отримати компенсацію в результаті російської заборони на імпорт продукції європейських риболовів", - повідомила Даманакі.

Вона повідомила, що рибалкам перенесуть на наступний рік квоту у 25% вилову риби, проте лише після аналізу науковцями можливостей відповідного морського ресурсу витримати підвищене навантаження наступного року.

Окрім цього, ЄС допоможе риболовецькій галузі європейських країн вийти на інші ринки збуту.

"Це було політичним рішенням (російське ембарго. - Ред.). Наші риболови не мають постраждати від нього", - заявила Даманакі.

Нагадаємо, що у вересні ЄК збільшила фінансову допомогу фермерам, що постраждали від російського ембарго до 165 млн євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.