Франція обіцяє допомогу фермерам, які постраждали від російського ембарго

Четвер, 25 вересня 2014, 13:07

Французька влада пообіцяла надати допомогу фермерським господарствам країни, які постраждали від падіння рівня прибутків через російське ембарго на поставки продовольчих товарів.

Про це пише The Wall Street Journal.

"Я хочу, щоб всі фермери, які стикаються з найбільшими проблемами, отримали фінансову підтримку вже наступного тижня", - заявив міністр сільського господарства Франції Стефан ле Фоль.

Міністр сказав, що звернувся до Європейської комісії з проханням розширити перелік продукції, виробники якої мають право на фінансову підтримку через російське ембарго. До переліку мають увійти овочі, які вирощуються переважно у Бретані.

Через падіння рівня життя фермерів країною прокотилася хвиля протестів. Так, у містечку Морле, що у Бретані, протестувальники підпалили офіси податкової служби та страхової компанії та викинули на вулицю тонни зіпсованих овочів.  

Нагадаємо, що Європейська комісія заявляла про розробку нових правил підтримки ринку фруктів і овочів, що швидко псуються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.