ЄС повинен допомогти Україні з кризою в енергетиці - МЗС Британії

Понеділок, 20 жовтня 2014, 11:15
Версія для друку Коментарі

ЄС повинен допомогти Україні впоратися з кризою в енергетиці.

Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії Філіп Хеммонд, прибувши на зустріч глав МЗС країн ЄС в Люксембурзі.

"Ми повинні допомогти українцям подолати кризу в сфері енергопостачань, яка постане перед ними цієї зими. Яким чином ми можемо це зробити найкраще, потрібно буде обговорити", - сказав Хеммонд.

За його словами, питання кризи в Україні буде одним із ключових тем обговорення під час зустрічі міністрів закордонних справ.

Нагадаємо, 20 жовтня у Люксембурзі проходить зустріч глав МЗС країн Євросоюзу.

Раніше повідомлялося, що під час засідання міністри закордонних справ не планують ухвалювати рішень про санкції щодо Росії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter