Македонія має відмовитись від "Південного потоку" - Енергетичний союз

П'ятниця, 24 жовтня 2014, 16:08

Македонія останньою із західно-балканських країн отримала попередження від ЄС стосовно будівництва газопроводу "Південний потік".

Про це пише EU Observer з посиланням на голову Европейського енергетичного союзу Янеса Копача.

"Угода між Скоп'є та Москвою щодо будівництва "Південного потоку" не відповідає нормам законодавства ЕС в енергетичній сфері", - сказав Копач.

"Македонії доведеться відмовитися від підписання угоди (про "Південний потік") якщо вона хоче стати повноцінним членом ЄС", - додав він.

До цього ЄС застерігав Сербію та Болгарію від участі у будівництві цього газопроводу. Після чого Болгарія прийняла рішення заморозити проект на своїй території.

"Південний потік" передбачає постачання російського газу до Європи по дну Чорного моря через Болгарію та Сербію. Певні його гілки мають прлягати по території Боснії, Македонії та Чорногорії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.