Центробанк РФ підвищив прогноз відтоку капіталу до $128 млрд

Понеділок, 10 листопада 2014, 10:16

Центробанк підвищив прогноз щодо відтоку капіталу з Росії на 2014 рік до $128 млрд.

Про це йдеться в "Основних напрямках грошово-кредитної політики Банку Росії на 2014 рік і період 2015-2016 років", опублікованих в понеділок.

"За підсумками 2014 року чистий відтік приватного капіталу оцінюється на рівні 128 мільярдів доларів США, що значно вище прогнозу", - йдеться в документі.

Окрім того, прогнозується також скорочення інвестицій в основний капітал на 3,3%.

"Згідно з базовим сценарієм в 2014 році прогнозувалося збільшення інвестицій в основний капітал на 3,0%, однак за підсумками року їхній обсяг може скоротитися на 3,3%", - йдеться в документі.

Банк Росії ще на початку жовтня заявляв, що може в грудні переглянути прогноз по відтоку капіталу на 2014 рік.

За оцінкою ЦБ, відтік капіталу з Росії в січні-вересні перевищив $85 млрд, у третьому кварталі склав близько $13 млрд, попередній прогноз регулятора на 2014 рік - $90 млрд.

Нагадаємо, згідно з даними Центру розвитку Вищої школи економіки, чистий відтік приватного капіталу з Росії через санкції та інші несприятливі фактори з початку 2014 року перевищив $110 млрд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.