Франція голосуватиме за визнання Палестини

Середа, 12 листопада 2014, 14:55

Французькі депутати 28 листопада голосуватимуть за резолюцію, яка закликає уряд до визнання Палестинської держави.

Про це повідомляє французьке видання The Local.

"Нижня палата запрошує французький уряд використати визнання Палестини в якості інструменту для врегулювання конфлікту", - йдеться у проекті резолюції.

Глава МЗС Франції Лоран Фабіус говорив, що "настане час, і Франція визнає Палестинську державу, питання в тому, коли і як". На його думку, таке визнання допоможе у врегулюванні конфлікту на Близькому Сході.

Рішення парламенту не матиме зобов’язальної сили і буде радше символічним, подібно до рішення британського парламенту.

Нагадаємо, у жовтні в парламенті Великої Британії підтримали резолюцію про визнання Палестинської держави, яка теж мала рекомендаційний характер.

При цьому уряд Швеції вже визнав Палестину.

Високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні висловлювала думку, що державам ЄС задля спільної безпеки та інтересів варто визнати державність Палестини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.