Канада продовжуватиме тиск на РФ аж до виведення військ

Четвер, 13 листопада 2014, 18:20

Канада обіцяє продовужвати тиск на Росію, щоб вона припинила свою агресію в Україні.

Про це йдеться в заяві міністра закордонних справ Канади Джон Берд.

За його словами, Канада глибоко стурбована ескалацією насильства в східній Україні, а також повідомленнями про пересування додаткових російських військ і озброєння в Україну протягом останніх днів.

"Росія повинна негайно вивести свої війська і озброєння з суверенної української території і припинити матеріальну підтримку повстанців. Росія і повстанці повинні також дотримуватися режиму припинення вогню і прибрати важке озброєння з узгоджених територій",  - заявив Берд.

"Канада уважно стежить за розвитком подій і буде продовжувати роботу з партнерами і союзниками, щоб підтримувати тиск на Росію для того, щоб припинити її агресію", - додав він.

Нагадаємо, раніше США заявили про готовність посилити санкції проти Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.