ЄС визнав виконання Грузією першої фази плану дій з візової лібералізації

Понеділок, 17 листопада 2014, 13:33

Глави МЗС країн ЄС підтримали виконання Грузією першої фази плану дій з візової лібералізації та перехід до другої фази.

Про це йдеться у висновках Ради ЄС за підсумками зустрічі Ради ЄС з міжнародних відносин.

Рада привітала доповідь Єврокомісії про виконання Грузією першої фази і взяла до уваги рекомендації ЄК від 29 жовтня щодо переходу до другого етапу плану дій.

"Рада поділяє аналіз ЄК щодо виконання Грузією всіх критеріїв в рамках плану дій з візової лібералізації і ухвалює рішення почати оцінку критеріїв в рамках другої фази", - йдеться у документі.

Грузія отримала План дій  23 лютого 2013 року.

Нагадаємо, Україна отримала аналогічний план 10 листопада.

Всупереч запевненням колишньої влади про швидке виконання плану, його першу (законодавчу) фазу вдалося реалізувати лише у 2014 році. Зараз йде виконання другої, імплементаційної фази.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.