Ще одна українська птахофабрика постачатиме свою продукцію до ЄС

Вівторок, 18 листопада 2014, 12:59

Вінницька птахофабрика, що належить компанії "Миронівський хлібопродукт", отримала дозвіл на експорт курятини в країни Європейського союзу.

Про це повідомляє портал Delo.ua.

Обстеження підприємства проводила Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України на відповідність санітарним вимогам з подальшим наданням права експорту продукції в країни ЄС.

Українські виробники м'ясної продукції отримали право постачати свою продукцію на ринок Європейського союзу 23 липня 2013 року.

Єврономери отримали три підприємства холдингу "Миронівський хлібопродукт" (ТМ "Наша ряба"): Миронівська птахофабрика (охолоджена та заморожена курятина), Снятинська птахофабрика (гусяче м'ясо, фуа-гра) і Миронівський м'ясопереробний завод "Легко" (готові м'ясні продукти).

Одержав єврономер і другий за величиною виробник курятини в Україні - ТОВ "Комплекс "Агромарс" (ТМ "Гаврилівські курчата").

Нагадаємо, раніше польські виробники висловили глибоку занепокоєність з приводу можливої конкуренції з боку українських виробників курятини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.