Україна незабаром почне експортувати молочну продукцію до ЄС

Понеділок, 6 жовтня 2014, 11:58

В Україні успішно завершилася місія Європейського Союзу з перевірки стандартів якості українських виробників молочних продуктів.

Про це йдеться на офіційному сайті Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

"Я радий повідомити, що сьогодні завершилася місія ЄС з перевірки стандартів якості українських виробників молочних продуктів. Місія пройшла успішно", - заявив заступник голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Віталій Башинський.

"Тому наступний етап – робота над ухваленням остаточного звіту місії та включення України до списку країн, яким дозволено експорт молока та молочних продуктів до ЄС", - додав він.

Він зазначив, що з метою розширення експорту до європейських країн в Україні поетапно вносили зміни і поправки до національного законодавства, що дало змогу відкрити європейський ринок для виробників риби, м'яса птиці, сухого молока (не придатного до вживання людьми).

Зазначимо, що передбачаються пізніші аналогічні місії щодо виробництва свинини та яловичини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.