Російським морякам таки заборонили доступ на "Містраль"

Вівторок, 18 листопада 2014, 22:01

Президент Франції Франсуа Олланд передав, що російським морякам заборонено доступ на кораблі "Містраль".

Про це з посиланням на свою розмову з Олландом повідомив французький філософ Бернар-Анрі Леві під час церемонії вручення премії імені Андрія Шептицького Віктору Пінчуку.

"Я питав Олланда щодо Містралей. Президент дозволив сказати вам, що російським матросам заборонено доступ на борт. У цьому дуже чутливому питанні Франція буде стояти на своїй нинішній позиції доти, доки буде зберігатися поточна ситуація", - сказав Леві.

"Усе інше є пропагандою", - додав він.

Нагадаємо, раніше французьке видання Ouest France з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією, повідомило, що російські моряки не мають доступу на борт вертольотоносця "Владивосток" класу "Містраль".

Проте згодом військово-дипломатичне джерело заявило, що російські моряки піднялися на борт корабля.

Українська правда

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.