Саркозі: Франція повинна поставити Містралі Росії

Неділя, 16 листопада 2014, 11:00

Екс-президент Франції Ніколя Саркозі наполягає, що Франція повинна поставити Містралю Росії попри міжнародний тиск.

Як повідомляє французьке видання LePoint з посиланням на агентство AFP, Саркозі оголосив про це в суботу, під час партійної зустрічі в місті Олне-су-Буа.

"Можна сперечатися про те, чи можна постачати Містралі, але я підтримую позицію, що ми повинні поставити їх, і ми можемо обгрунтувати це", - заявив він.

"Я не можу прийняти той факт, що ми оголосили про своє рішення заморозити постачання напередодні саміту НАТО – просто через те того, що про це попросив президент США. Франція повинна самостійно вирішувати, що їй слід робити", - підкреслив Саркозі.

У той же час, президент Франції Франсуа Оланд на прес-конференції за підсумками саміту G20 у Брісбені запевнив, що не буде враховувати тиск закордонних партнерів, коли ухвалюватиме рішення про постачання вертольотоносців.

"Я прийму своє рішення без будь-якого тиску, ґрунтуючись на двох критеріях: інтереси Франції і моя оцінка ситуації", - заявив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.