Прем’єра Латвії оштрафували на 50 євро за критику пропутінської партії

Понеділок, 29 грудня 2014, 12:41

Окружний суд Риги в понеділок наклав на прем’єр-міністра Латвії Лаймдотту Страуюму штраф у розмірі 50 євро за порушення під час передвиборної кампанії.

Про це пише латвійське видання Delfi з посиланням на повідомлення прес-служби суду.

"Ризький окружний суд прийняв рішення накласти на прем’єр-міністра Латвії Лаймдоту Страуюму штраф у 50 євро за порушення правил передвиборної кампанії", - йдеться у повідомленні.

Рішення може бути оскаржене протягом 10 днів.

Адміністративний протокол проти Страуюми був складений через її висловлювання після парламентських виборів, які пройшли у Латвії в жовтні.

"Гадаю, що партія "Злагода", яка співпрацює з путінською "Єдиною Росією", в нинішніх умовах є неприйнятною. "Єдина Росія" і Володимир Путін несуть відповідальність за ситуацію в Україні", - говорила Лаймдота Страуюма.

Нагадаємо, на парламентських виборах у жовтні проросійська "Злагода", яка є офіційним партнером путінської "Єдиної Росії", здобула більше голосів, ніж очікувалося, і вийшла на перше місце на виборах до латвійського Сейму. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.