Заручників на півдні Франції відпустили без пострілів. Нападника затримано

Субота, 10 січня 2015, 08:57

Протягом дев'яти годин озброєний зловмисник, який намагався пограбувати ювелірну крамницю у місті Монпельє на півдні Франції, тримав у заручниках двох співробітниць закладу.

О другій ночі за місцевим часом, після тривалих переговорів зі спецслужбами, він погодився відпустити заручниць, повідомляє місцеве видання Midi Libre.

Повідомляється, що зловмисник був один (початково були дані про двох), це – чоловік віком близько сорока років. Зрештою він не висунув жодних вимог за звільнення заручниць.

Прокуратура підтвердила, що цей випадок жодним чином не пов'язаний із активністю терористів на півночі Франції. Як відомо, в Парижі під час звільнення заручників, захоплених ісламістом, було вбито четверо з них.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.