У Франції проходять багатотисячні демонстрації

Фото
Субота, 10 січня 2015, 16:44

Десятки тисяч жителів Франції взяли участь у маніфестаціях в різних регіонах країни у зв'язку з серією терористичних нападів на поліцейських і мирних жителів.

Про це повідомляє Le Figaro.

Наймасовіша акція пройшла в Тулузі, де на вулиці, за даними поліції, вийшли близько 80 тисяч громадян.

Більше 30 тисяч людей вийшли на вулиці в Нанті. Серед них був і колишній прем'єр-міністр Жан-Марк Еро. Протестувальники несли попереду величезний плакат з написом "Жити разом, вільно, у рівності і солідарності".

За даними поліції, не менше 30 тисяч людей вийшли на вулиці в місті По на південному заході країни. Ще понад 20 тисяч людей взяли участь у демонстрації в Орлеані, що на північний захід від Парижу.

Як повідомлялося, жертвами терористичних атак у Франції з 7 по 9 січня стали 17 людей. Пораненими залишаються 19 осіб, п'ятеро з яких перебувають у важкому стані. 

Двох підозрюваних у здійсненні теракту в редакції Charlie Hebdo, братів Шеріфа та Саїда Куаши, вбито під час поліцейської операції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?