Спільниця терористів залишила Францію ще до терактів

Неділя, 11 січня 2015, 09:15

Переслідувана поліцією жінка, підозрювана у вчиненні теракту на кошерний магазин у Парижі, залишила Францію за кілька днів до терактів і виїхала до Сирії.

Про це повідомляє Reuters.

Ймовірна спільниця застреленого паризькою поліцією терориста Амеді Кулібалі залишила Францію.

За даними французьких правоохоронних органів, 26-річна Хаят Бумеддьєн відправилася спочатку до Туреччини, там вона була 2 січня, а звідти - в Сирію.

Бумеддьєн підозрюється у причетності до скоєного 9 січня її партнером захоплення заручників в кошерному магазині Парижа, в ході якого загинуло четверо цивільних осіб і одна співробітниця поліції.

За інформацією слідчих органів, вбитий правоохоронцями Кулібалі належав до спільноти джихадистів, члени якої вчинили 7 січня збройний напад на редакцію сатиричного журналу Charlie Hebdo. В результаті терористичної атаки загинуло 12 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.