Є підозрюваний у вбивстві поліцейського в Парижі. 2 його родичів затримано

П'ятниця, 9 січня 2015, 11:58

Поліція ідентифікувала особу чоловіка, який напередодні на півдні Парижа стріляв у жінку-поліцейського, в результаті чого та пізніше померла

Про це повідомляє Le Figaro.

У п’ятницю вранці поліція затримала в Ессоні двох родичів підозрюваного. При цьому видання не повідомляє, де наразі перебуває сам підозрюваний.

Нагадаємо, в четвер двоє невідомих, озброєних пістолетами-кулеметами MP5, влаштували стрілянину на півдні Парижа. Було поранено двох поліцейських, одна з яких пізніше померла.

Чи пов'язаний цей напад з атакою на редакцію Charlie Hebdo днем раніше, не повідомлялося.

Пізніше французькі ЗМІ повідомили, що між братами Куаши, які підозрюються в теракті в Парижі, і підозрюваним у вбивстві поліцейського все ж є зв'язок. Зокрема повідомляється, що вони знайомі один з одним і належать до однієї джихадистської організації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.