У Франції вандали спаплюжили сотні могил на єврейському кладовищі

Понеділок, 16 лютого 2015, 09:14

На єврейському цвинтарі в місті Сар-Юньон на сході Франції невідомі спаплюжили сотні могил. На могильних плитах на кладовищі були намальовані свастики і написані нацистські гасла.

Прем'єр-міністр Франції Мануель Вальс назвав цей акт "ганебним, антисемітським та таким, що ображає пам'ять" і пообіцяв знайти винних, повідомляє Le Figaro.

"Країна не потерпить ще одну рану. Подію йде врозріз з цінностями, розділяються усіма французами", - заявив міністр внутрішніх справ країни Бернар Казнєв.

Єврейське кладовище у Сар-Юньоні оскверняється вже не вперше. У 1988 році тут були відкинуті близько 60 стел, надгробків і дерев'яних плит, а в 2001 році були пошкоджені 54 могили.

Нагадаємо, у січні чотири людини загинули в результаті захоплення заручників в кошерному супермаркеті в Парижі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.