Глава МЗС Польщі: найефективнішою зброєю Заходу є санкції

Середа, 18 лютого 2015, 11:48

Дискусії про поставки зброї Україні не є продуктивними, потрібне дипломатичне врегулювання і найефективнішою зброєю вільного світу є санкції.

Про це сказав міністр закордонних справ Польщі Гжегож Схетина в ефірі Польського радіо.

"Через бої у Дебальцевому в Європі знову заговорили про постачання зброї Україні, однак це недобре. Військовим шляхом нічого не змінити. Україні важко буде перемогти Росію" - сказав він.

Однак, як зазначив Схетина, питання доставки зброї не є закрите наразі.

За його словами, потрібно працювати над тим як повернутися до дипломатичного врегулювання і забезпечити дотримання домовленостей, досягнутих у Мінську.

При цьому, йдеться не лише про представників контактної групи, а й канцлер Німеччини і президент Франції мають бути гарантами домовленостей, бо "вони були представниками всієї європейської родини" на цих перемовинах.

В той же час, якщо Росія і далі буде ігнорувати домовленості, потрібно розширювати санкції.

"Найбільш ефективною зброєю вільного світу, ЄС, США, Австралії, Канади є санкції. Якщо Росія не змінить свою позицію, ЄС повинен розглянути посилення санкцій" - наголосив Гжегож Схетина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль на нові неприйнятні кроки...

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.