Експансія Росії може становити загрозу існуванню НАТО - Бредшоу

Субота, 21 лютого 2015, 11:26

Експансіонізм Росії може швидко стати очевидною загрозою всьому існуванню країн НАТО.

Про це заявив заступник командувача об'єднаними силами НАТО в Європі британський генерал Едріан Бредшоу, повідомляє Guardian.

За його словами, Північноатлантичному альянсу слід розвивати як традиційні сили швидкого реагування, так і засоби, спрямовані на протидію російським зусиллям з примусу і пропаганді, які вона застосовує в Україні.

Говорячи про "еру постійного суперництва з Росією", Бредшоу зазначив, що альянсу на своїх східних кордонах доводиться підтримувати єдину систему стримування.

"Росія може вважати, що величезні конвенційні війська, які вона може мобілізувати за короткий час... в майбутньому можна буде використовувати не тільки для залякування і примусу, але і для захоплення регіонів НАТО", - сказав він.

За словами Бредшоу, у плани НАТО повинно входити не тільки використання збройних сил, а також протидія "політичній агітації, підривній діяльності, кібер-атакам, ворожій пропаганді, а також іншим дестабілізуючим факторам".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.