Президент Румунії розкритикував проросійську позицію Угорщини

Четвер, 26 лютого 2015, 10:15

Президент Румунії Клаус Йоханніс розкритикував проросійську політику прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана в конфлікті навколо України і закликав розширити присутність НАТО в його країні.

Про це він сказав в ефірі німецькій радіостанції ARD, повідомляє Süddeutsche.de.

"Те, що угорські сусіди роблять у відносинах з Росією та європейськими партнерами, це, звичайно, занадто", - сказав він.

Йоханніс висловився за єдину лінію країн ЄС щодо Росії і обіцяв, у разі потреби, підтримати посилення санкцій проти Москви.

"Румунія з самого початку підтримувала санкції проти Росії, і ми будемо і надалі перебувати на боці наших європейських партнерів", - запевнив він.

Румунський президент зазначив, що хоча його країна безпосередньо і не піддається загрозі з боку Росії, географічно вона знаходиться у "вразливій позиції" і тому Бухарест бажає, щоб НАТО розширив свою присутність в Румунії, розмістивши там, приміром, один зі своїх командних центрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".