У Франції проходять місцеві вибори, які можуть виграти "друзі Путіна"

Неділя, 22 березня 2015, 10:26

У Франції в неділю проходять вибори в законодавчі органи 101 департаменту, які, як очікується, дозволять розширити свій вплив ультраправої партії "Національний фронт" на чолі з Марін Ле Пен.

Про це повідомляє Le Figaro.

Останні опитування показують, що соціалісти президента Франсуа Олланда можуть потерпіти ще одну невдачу після поразки на муніципальних виборах і виборах в Європарламент минулого року.

У неділю пройде перший раунд виборів, за ним послідує другий у тижневий термін.

Як повідомлялося, Європарламент направив до європейського бюро з боротьби з шахрайством документи щодо можливих фінансових махінацій з боку представників французької ультраправої партії "Національний фронт".

Раніше ЗМІ повідомляли, що керівництво партії "Національний фронт" неодноразово отримувало фінансування від структур, пов'язаних з чинною російською владою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.