ЄС вводить антидемпінгові мита на імпорт сталі з Китаю і Тайваню

Середа, 25 березня 2015, 14:52

Європейський союз вводить антидемпінгове мито на імпорт холоднокатаних листів нержавіючої сталі з Китаю і Тайваню.

Відповідне рішення ЄС опубліковано в офіційному журналі ЄС.

Для китайських компаній мита становитимуть від 24,3% до 25,2%, для тайваньських - від 10,9% до 12%. Збори будуть стягуватися протягом шести місяців після вступу рішення в силу 26 березня.

За інформацією Reuters, у травні 2014 року Асоціація європейських виробників сталі (European steel association, Eurofer) подала скаргу в Єврокомісію від імені компаній, що виробляють більше 25% сумарного обсягу випуску такого роду прокату до ЄС.

Eurofer стверджувала, що Китай і Тайвань в 2013 році поставили в ЄС холоднокатану нержавіючу сталь на 620 млн євро, або 17% загального обсягу ринку, за необґрунтовано заниженими цінами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?

А то Лукашенко нападе: чи очікувати Україні російського нападу з території Білорусі

Навіщо Лукашенку військові навчання на кордоні з Україною? Чи відповідає войовнича риторика білоруського диктатора його справжнім цілям?