Депутат Бундестагу: російська пропаганда намагається розколоти Європу

Субота, 28 березня 2015, 11:30

Європа має протидіяти російській пропаганді, яка має намір розколоти західний світ.

Про це завяив депутат Бундестагу, представник Християнсько-демократичного союзу, Норберт Реттґен, повідомляє Deutsche Welle.

"Російська пропаганда намагається розколоти нас. Нам потрібно боротися проти цього", - заявив він.

Реттґен, який очолює комітет Бундестагу з зовнішньої політики, звинуватив російське державне телебачення у пропагандистському розповсюдженні неправдивої інформації, а також у конструюванні нових образів ворога серед населення країни.

"Вони подають себе як легітимні джерела, які висвітлюють альтернативну точку зору у порівнянні з тією, яка переважає в західних медіа. Багато людей вірять в це і тому така ситуація небезпечна. Цим питанням має зайнятися німецька політика. Російська пропаганда має на меті нас розколоти", - зазначив він.

Проте, на думку депутата, ті образи, які демонструє телебачення Росії, у Німеччині не спрацюють. "Методика телеканалу Russia Today більш витончена. Там йдеться про "антипутінську-істерію" та "цькування Росії", - стверджує він.

У відповідь Реттґен пропонує "посилити європейських міжнародних мовників: Deutsche Welle, BBC International, RFI". За його словами, пропаганді можна протиставити лише "ідеал об’єктивного, незаангажованого та багатостороннього висвітлення подій".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.