Кемерон обіцяє втричі знизити міграцію та збільшити витрати на оборону

Неділя, 29 березня 2015, 21:16

Прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон обіцяє значно знизити потік мігрантів у разі своєї перемоги на парламенських виборах 7 травня.

Як пише The Telegraph, прем'єр обіцяє знизити приплив мігрантів втричі. Зараз він становить 298 тис. чоловік в рік, що навіть вище, ніж у часи правління уряду лейбористів.

"Я можу абсолютно точно сказати людям, які турбуються про це: я чую вас, я чую ваше занепокоєння, я отримую ваші повідомлення. Зниження рівня міграції до 100 тис. чоловік в рік залишається для нас метою. Міграція здійснює значний вплив на населення", - сказав прем'єр.

Досягти такого зниження міграції Девід Кемерон планує з допомогою зміни міграційного законодавства. Згідно цим змінам, мігранти з країн ЄС зможуть претендувати на пільги лише за підсумками чотирьох роботи в країні. Ці заходи Кемерон вважає більш ефективними, ніж встановлення квот.

Ще одна обіцянка прем'єр-міністра - збільшення країн на оборону країни. У зв'язку з цим загрозою для країни названа нинішня політика РФ. При цьому Кемерон не може гарантувати збільшення військових витрат до 2% ВВП країни як вимагають норми НАТО. За його словами, він не може гарантувати виконання такої обіцянки.

Також Кемерон прокоментував проведення референдуму про вихід Великої Британії з ЄС. Всупереч позиції багатьох впливових консерваторів, він виступає проти перенесення референдуму на грудень нинішнього року. Референдум відбудеться в 2017 році, запевняє Кемерон, що дозволить Великої Британії та ЄС врегулювати всі спірні питання до голосування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.