В Австралії вступили в силу розширені санкції проти Росії

Вівторок, 31 березня 2015, 09:37

В Австралії набули чинності розширені санкції проти Росії, введені у відповідь на порушення територіальної цілісності і суверенітету України.

Про це йдеться в повідомленні департаменту міжнародних відносин і торгівлі Австралії.

Ці санкції були оголошені прем'єр-міністром 1 вересня 2014 року і збігаються з запровадженими заходами Європейського союзу, Канади та Сполучених Штатів.

"Вони доповнюють адресні фінансові і візові санкції, які Австралія ввела в червні і вересні 2014 року" - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, розширені санкції включають експорт або імпорт з Росії зброї і пов'язаних з нею матеріалів; експорт у Росію деяких товарів для використання в розвідці і видобутку нафти; експорт в Крим і Севастополь деяких елементів для використання в енергетичній та гірничодобувної галузі; комерційні угоди з допомогою певних інструментів фінансового ринку, випущених окремими російськими держпідприємствами; австралійські інвестиції в Крим і Севастополь, пов'язані з інфраструктурою, транспортом, телекомунікаціями, енергетикою, нафтою, газом і мінеральними ресурсами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.