Польща виділила 170 тис. євро на лікування 40 українських військових

Четвер, 5 березня 2015, 08:37

Польський уряд виділив 700 тис. злотих (близько 170 тис. євро) на лікування в Польщі українських солдат, котрі дістали поранення під час боїв в Донбасі.

До польських лікарень потрапило понад 40 військових, повідомляє Польське радіо.

Поранені військові перебувають у лікувальних закладах у Вроцлаві, Кракові та Люблині. Частина з них перебуває на реабілітації в Льондеку-Здруї в Нижньосілезькому воєводстві.

Як раніше зазначив міністр національної оборони Польщі Томаш Сємоняк, польська влада шукає різних можливостей підтримки українських військових.

"Окрім польсько-українсько-литовської бригади та того, що у наших лікарнях лікується 40 українських солдатів із пораненнями, у наших вишах також навчається 33 українські офіцери", - зазначив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.