Референдум про членство Британії в ЄС призведе до хаосу в економіці - Блер

Вівторок, 7 квітня 2015, 10:24

Можливий референдум про членство Великої Британії в ЄС призведе до інтенсивного періоду невизначеності для бізнесу.

Про це йдеться в промові в рамках виборчої кампанії колишнього лідера лейбористів та екс-прем'єра Тоні Блера, пише Reuters.

За його словами, обіцянка Девіда Кемерона провести референдум до кінця 2017 року у випадку, якщо його партія виграє вибори наступного місяця, принесе хаос для економіки.

"Робочі місця, які є сталими, раптом стануть непевними; інвестиційні рішення будуть відкладені або скасовані; непередбачуваність нависне над британською економікою", - відзначає Блер.

Водночас, якщо Велика Британія проголосує за те, щоб вийти з ЄС, бізнес зіткнеться з найбільш інтенсивним періодом невизначеності з часів Другої світової війни, вважає екс-прем'єр.

"Є значна невизначеність для бізнесу напередодні голосування, але якщо голосування призведе до виходу, тоді буде найбільш напружений період бізнес-невизначеності, перегляду параметрів та нестабільності", - наголосив Блер.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Британії розпущено парламент та оголошено про старт виборчої кампанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?