Двох британських підлітків затримано за підозрою в тероризмі

Неділя, 5 квітня 2015, 18:51

Двох британських підлітків затримано за підозрою в тероризмі.

Як повідомляє Reuters з посиланням на заяву поліції, 14-річний юнак з Блекберну був затриманий 2 квітня "за підозрою в підготовці терористичних актів після вивчення електронних пристроїв".

На наступний день була затримана 16-річна дівчина з Манчестеру "за підозрою у співучасті в підготовці до вчинення терористичних актів".

Підлітки відпущені під заставу. Інших подробиць в поліції не розкривають, вказавши лише, що ці арешти не пов'язані з недавнім затриманням дев'яти британців в Туреччині за підозрою в тероризмі.

У Великій Британії побоюються, що багато підданих королівства, що їздили воювати на стороні Ісламської Держави, повертаються додому і, ймовірно, спробують провести теракти на британській землі. У минулому році рівень терористичної загрози в країні було підвищено до другого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.