До України з дводенним візитом прибуває президент Польщі

Середа, 8 квітня 2015, 09:08

8-9 квітня з офіційним візитом Україну відвідає президент Польщі Броніслав Коморовський.

Про це повідомляє сайт адміністрації президента України.

Під час перебування в Україні Коморовський зустрінеться з президентом Петром Порошенком, візьме участь в пленарному засіданні Верховної ради та виступить перед українськими депутатами.

Окрім того, президент Польщі відвідає історико-меморіальний заповідник "Биківнянські могили", де поховані майже 3,5 тис. поляків, що стали жертвами НКВС, повідомляє сайт Коморовського.

Як зазначається,  в організованих у Биківні заходах з нагоди річниці "катинського злочину" візьмуть участь кілька сотень людей з Польщі, в тому числі представники катинських родин.

Візит Коморовського до України, як повідомляє сайт президента Польщі, стане його останньою офіційною поїздкою перед президентськими виборами, що відбудуться 10 травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.