В Латвії хочуть заборонити георгіївську стрічку на публічних заходах

Середа, 13 травня 2015, 17:05

До Сейму Латвії внесено законопроект, яким вимагається заборонити використання георгіївської стрічки на публічних розважальних і святкових заходах.

Про це повідомляє видання Delfi.

Як заявили автори документа, оранжево-чорна стрічка "з кожним роком все більше є прославленням імперіалізму Росії і стала єдиним знаком відзнаки для тих людей, які живуть під впливом пропаганди Росії, а також бажають територіального розширення Росії на рубежах розваленого СРСР".

Вони також нагадали, що стрічку використовували "і в процесі окупації Кримського півострова", а також вона часто була головним засобом розпізнавання "своїх" для "терористичних та бандитських угруповань Східної України".

"Беручи до уваги зміст цієї ідеології і той факт, що російська пропаганда має величезний вплив на території колишнього СРСР", група депутатів вимагає обмежити публічне використання"символічної присутності ворожої по відношенню до безпеки Латвії тоталітарної ідеології".

Парламент розпочне розгляд законопроекту в четвер, 14 травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденціальний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".

Павло Клімкін: В України не може бути мирної угоди з цією Росією

"США показали рішучість, мовляв, "Ми Росію закатаємо в асфальт". Але як закатувати – відповіді немає"