Британські залізничники скасували два заплановані страйки

Понеділок, 1 червня 2015, 16:05

Два страйки британських залізничників, заплановані протягом найближчого тижня, були скасовані після перемовин між роботодавцями і профспілками.

Про це повідомляє The Independent.

"Після чотирьох днів інтенсивних переговорів сторони сформулювали ряд переглянутих положень, які зараз розглядаються профспілками"  - заявили в британській Службі примирення і арбітражу.

При цьому профспілки погодилися призупинити рішення про проведення двох загальних страйків на цьому та наступному тижні.

Як повідомлялося, страйки планувалося провести 4 червня – протягом 24 годин починаючи з 17.00 та 9 червня – протягом 48 годин починаючи з 17.00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.