Країни Балтії, Чехія і Польща закуплять боєприпаси для протитанкової зброї

Четвер, 11 червня 2015, 14:05

Естонія, Латвія, Литва, Чехія і Польща зробили замовлення у Європейського оборонного агентства на придбання боєприпасів для протитанкової зброї.

Про це повідомляє Postimees.

Договір на 13,6 млн євро з Європейським оборонним агентством уклав виробник оборонного спорядження Saab. В його рамках в наступному році відбудуться постачання боєприпасів протитанкової зброї Carl-Gustaf в країни-члени агентства Естонію, Латвію, Литву, Чехію і Польщу.

Це перше замовлення, заснований на укладеній в 2014 році рамковій угоді між EDA і Saab. Угода дозволяє п'яти країнам проводити спільні тендери на боєприпаси для Carl-Gustaf.

Зараз зброю Carl-Gustaf використовують понад 40 країн. Carl-Gustaf постійно вдосконалюють і адаптують до нових вимог. У 2014 році Saab представив новий варіант M4.

У липні 2014 року Saab і EDA уклали рамкову угоду на замовлення та постачання боєприпасів для зброї Carl-Gustaf в Естонію, Латвію, Литву, Чехію і Польщу. Угода укладена на п'ять років і може бути продовжена ще на два роки. Вона передбачає замовлення у обсязі близько 460 млн шведських крон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua