НАТО відкрило координаційний центр у столиці Естонії

Понеділок, 15 червня 2015, 16:54

Координаційний центр НАТО (Force Integration Unit, NFIU) відкрили в понеділок у столиці Естонії Таллінні.

Про це повідомляє сайт Міноборони Естонії.

"Початок роботи штабного елемента НАТО в Таллінні – це один із кроків, погоджений на саміті в Уельсі, який демонструє, що союзники серйозно сприймають колективну безпеку", - сказав міністр оборони Свен Міксер.

"У той час, коли Росія продовжує дестабілізувати ситуацію у сфері міжнародної безпеки і конфлікт в Україні викликає велику заклопотаність, приємно бачити, що НАТО адаптується до нової ситуації безпеки і збільшити свою присутність в прикордонних державах альянсу", - додав міністр.

Завдання персоналу центру - підготувати і підтримати сили швидкого реагування НАТО та їх діяльність на території Естонії. Центр, як правило, складається з 40 посад, половину із яких займають військові приймаючої країни. 

Нагадаємо, під час лютневої зустрічі міністрів оборони країн НАТО в Брюсселі було прийнято рішення про створення шести нових командних пунктів у Східній Європі з регіональним штабом у Польщі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.