В Латвії порушили карну справу проти організаторів туризму до Криму

Четвер, 25 червня 2015, 14:40

В Латвії порушено кримінальну справу проти осіб, які займалися наданням туристичних послуг подорожуючим до Криму.

Про це повідомляє видання Delfi.lv.

Зокрема, Поліція безпеки Латвії провела обшуки у двох будівлях у Ризі у зв'язку з порушенням заборони на надання послуг, безпосередньо пов'язаних з туристичними діями в Криму і Севастополі.

Згідно з доступною в інтернеті інформацією, в цих будівлях знаходиться бюро подорожей "MKBC TOUR" (турагентство "Дому Москви") – зареєстрована в Латвії юридична особа.

Ці процесуальні дії здійснені в рамках кримінального процесу, розпочатого 4 червня 2015 року за статтею 84 Кримінального закону "Порушення встановлених міжнародними організаціями санкцій".

В рамках цього кримінального процесу до двох осіб застосовано процесуальний статус особи, щодо якої розпочато кримінальний процес.

Рішення Ради ЄС встановлює заборону на надання послуг, безпосередньо пов'язаних з туристичними діями в Криму і Севастополі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.

10 головних питань про геноцид в Україні, покарання за нього та міжнародні суди

"Увесь світ бачить фото з Бучі, Маріуполя, Харкова. То для чого потрібні інші докази, якщо звірства росіян і так очевидні?"