Будинок міністра оборони Чехії закидали коктейлями Молотова

Вівторок, 9 червня 2015, 09:12

Невідомі кинули в будинок міністра оборони Чехії Мартіна Стропніцького декілька коктейлів Молотова.

Інцидент трапився ще в неділю, однак речник міністерства оборони Ян Пейшек повідомив про нього лише в понеділок ввечері, пише видання Tyden.cz.

Пляшки були кинуті з-за паркану і впали на терасу будинку, але повністю не вибухнули, а пожежу вдалося швидко загасити. Самого Стропніцького в цей момент в будинку не було.

"На щастя, такі речі на чеській політичній сцені трапляються нечасто. На жаль, це показує радикалізацію групп, які не поділяють наші цінності. Для мене це визнання значущості міністерства оборони, яке я очолюю", - прокоментував інцидент Стропніцький.

Наразі інцидент розслідує державна і військова поліція. Заходи безпеки навколо міністра були посилені.

Варто зазначити, що останнім часом міністри чеського уряду отримували як листи з погрозами, так і посилки з підозрілими речовинами.

Зокрема, посилку зі смертельною дозою отрути отримував міністр фінасів Андрій Бабіш, конверт з ціанідом приходив на адресу міністра внутрішніх справ Мілана Хованця. Конверти, які не містили небезпечних речовин надходили і до президентського палацу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?